Ana Sayfa » Origami Etkinlikleri

Cumhuriyet Bayramı Etkinliği Sonrası

Yoğun çalışmalarımız sonucu bayrağımızı bitirdik. Stresli ve yorucu bir gündü ancak bir o kadar da keyifli. Bayrağımız 10 Kasım sonrasına kadar sergilenecek. Ziyaretetmek isteyenler Ankamall’un zemin katında kendisini görebilirler. Görme şansı olmayanlar içinse fotoğraf ekliyoruz. Read the rest of this entry →

Cumhuriyet Bayramı Etkinliği ve Zambak Katlama

Kocaman bir Merhaba!!

Türkiye’ye döndüğümüzden beri yazılarımız duyuru niteliğindeydi sadece. Yeni bir Origami diagramı ya da videosu ekleyememiştik bir türlü. Yaptıklarımız ya taslak olarak kaldı ya da yarım. Şimdi çok uzun bir aradan sonra bir duyuruyla birlikte yeni bir video ekliyoruz. Üstelik ilk günkü kadar heyecanla.

29 Ekim Cumartesi günü, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlik için Ankamall’de ( Ankara ) olacağız. 2.5 x 3.5 m oranındaki paftamıza ziyaretçilerle birlikte Origami çiçekler yapıp, Türk bayrağı oluşturacağız. Etkinlik 14.00′da başlayıp bayrak bitene kadar devam edecek. Biz ve eğitmen arkadaşlarımız orada sizleri bekliyor olacağız diyor, etkinlik gününde yapacağımız çiçeğimizin videosunu paylaşıyoruz.

Şimdiden mutlu bayramlar!

Ankamall Adres: Ankamall Alış Veriş Merkezi , 06330 Akköprü Ankara ( Metroyla Akköprü durağı )

Model Bilgileri:

Videoda gördüğünüz çiçek 15 x 15 cm’lik tek tarafı renkli kağıtla katlandı. Çiçek için 1, sap için 1 adet olmak üzere toplam 2 adet kağıda ihityacınız var.

Tek tarafı renkli kağıtları pasajımızda bulabilirsiniz. Bazı örnekler ; eğitici Origami 10′lu paket ya da  eğitici Origami 45′li paket gibi. Daha fazlası için buyrun.

 

 

http://media.origamisan.com/video/origami/Zambak – YouTube.flv